Bungee Jumping přímo z televizní věže
Sleva!

Bungee Jumping přímo z televizní věže

Opravdu netradičním dárkem pro pravé odvážlivce je bungee jumping. Při tomto seskoku se můžete kochat panoramaty Liberce, protože seskočíte z tamější televizní věže. Stačí udělat jen jeden krok… Více informací…

Prodejce:

780.00 

Do obchodu

Popis

Program

Po krátkém seznámení s Bungee jumpingem probíhá příprava na vlastní seskok, kde bude vše precizně probráno a připraveno. Pak již následuje okamžik samotného skoku. 5, 4, 3, 2, 1 – JUMP! Bungee jumping se skáče z 36 m vysoké plošiny na televizní věži rozhodčích ve výšce 145 m nad Harrachovem.

Podmínky

Seskoky mohou provádět dospělí i děti od 15 let. Děti do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Minimální výška je stanovena 120 cm, minimální váha 40 kg. Seskok je omezen váhou, kdy váha účastníka nesmí překročit 130 kg.

Počasí

Bungee jumping nelze uskutečnit při hustém dešti nebo nárazovém větru.

Počet účastníků

Bungee jumping je určen pro jednu osobu.

Diváci

Diváci při bungee jumpingu jsou vítání, mohou povzbuzovat, filmovat i fotografovat.

Oblečení

Na bungee jumping doporučujeme přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou, větší šperky, především náušnice, se doporučují odložit.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Minimálně 1 týden předem. Odkaz na termíny je uveden v rezervačním formuláři.

Seskoky lze realizovat i mimo vypsané termíny s doplatkem: 1000 Kč/1 osoba, 500 Kč/osobu při skupině 2 až 3 osob, při skupině 4 a více osob bez doplatku.

Měli byste vědět

Jedině v Harrachově můžete zažít freestylový Bungee Jumping. Skočte se z věže na snowboardu, na bigfootech nebo Vás naučíme skákat salta.

 

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE