Dárkové balení Léčivé Konopí

Dárkové balení Léčivé Konopí

Hledáte dárek, který uleví starším členům rodiny? Tato dárková sada přípravků z léčivého konopí bude jistě nápomocen při všech jejich obtížích.

Prodejce:

584.00 

Do obchodu

Popis

Výtažky z konopí a tradiční za studena lisovaný konopný olej jsou nejdůležitějšími ingrediencemi v přípravcích značky ANNABIS. Tato společnost se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou i prodejem unikátních konopných výrobků, které nabízejí široké možnosti využití. Kosmetika ANNABIS používá pouze certifikované odrůdy technického konopí, jež jsou známé pro své protizánětlivé, hojivé, antibakteriální a antivirové účinky. Přípravky ANNABIS na konopné bázi jsou naprosto bezpečné a není třeba se obávat psychoaktivních účinků, návykových látek či zdravotních následků.

Tato dárková sada obsahuje: 

  • Dolorcann 80 ml mast na klouby, šlachy, svaly a záda, vhodná i pro poúrazovou, rehabilitační a pooperační péči.
  • Cremcann 80 ml regenerační a zvláčňující krém pro každodenní péči o pleť.
  • Cannol 30 ml velmi kvalitní konopný olej s příznivými účinky pro tělo. Pečlivě vybrané účinné látky napomáhají k dokonalému uvolnění svalstva a regeneraci.
  • Lipsticann 15 ml balzám na rty s konopným extraktem, včelím voskem dalšími přírodními složkami.
  • Balcann 15 ml mast se širokým spektrem využití vhodná k péči o pokožku. Obsažené přírodní látky jsou známé svou schopností příznivě působit na popraskanou, podrážděnou či suchou pokožku, popáleniny, opruzeniny, zapařeniny, proleženiny, štípance od hmyzu, včetně komárů a klíšťat, jizvy, strie a mnohá další poranění nebo kožní defekty.
Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE