Dívčí set in-line bruslí Tempish Baby Skate Pink
Sleva!

Dívčí set in-line bruslí Tempish Baby Skate Pink

Inline brusle Tempish Baby Skate Pink '10 pro začátečníky a dětské bruslaře. Speciální set obsahuje: roztahovací inline brusle, dětskou helmu, sadu chráničů (rukavice, lokty, kolena) a praktický batoh na záda. To vše v jednom originálním dívčím designu s kytičkami pro pravé slečny.Více informací…

Prodejce:

979.00 

Do obchodu

Popis

Tempish Power Strap je zpevňující pásek přes nárt, který zajišťuje stabilní pozici chodidla v brusli. Toto přesné a pevné stažení nohy poskytuje dostatečný komfort a zároveň cit v brusli.

Ideální pozici podvozku vůči skeletu zajišťuje šasi speciální konstrukce IPCC – Ideal Position Control Chassis. Podvozek je konstrukčně navržen tak, aby pomocí několika kotvících prvků skelet k podvozku perfektně seděl. Rozmístění kotvících prvků je určeno na základě dlouholetých praktických zkušeností výrobce.

Podvozek umožňuje jednoduchým povolením šroubu na podvozku roztáhnout brusle až o 4 velikosti.

Kolečka vyrobena z polyuretanu o tvrdosti 82A mají průměr 64 mm.

Ložiska jsou základním modelem 608 Z, které vždy postačí na dětské nedlouhé jízdy.

Brusle dodáváme ve velikostech XS (26 – 29), S (30 – 33) a M (34 – 37). U nejnemších velikostí XS a S jsou z důvodu krátkého rámu podvozku kolečka pouze 3. Velikost chráničů v sadě je přizpůsobena velikostem bruslí (XS,S,M).

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE