Hello Kitty samolepka na zeď

Hello Kitty samolepka na zeď

Váháte nad tím, co koupit neteři nebo jiné slečně jako dárek? Hello Kitty hned tak z módy nevyjde, ať už se jedná o plyšáka, tričko s Hello Kitty, nebo samolepku na zeď, která je dostupná v několika barevných provedeních. Každá princezna touží mít svůj pokojíček vyzdobený co nejlépe a s Hellou Kitty nikdy nic nepokazíte. Více informací…

Prodejce:

512.00 

Do obchodu

Dárek pro Vás vybral

  • Eliška
  • 20 let
  • Studentka VŠ
  • Jsem studentka VŠ a mimo mého kocoura Felixe se zajímám o módní trendy, doplňky jak co na sebe, tak do domácnosti, estetiku a samozřejmě o kluky ;-) Ráda kupuji lidem dárky do bytu a také je i sama vyrábím.

Popis


Samolepky na zeď jsou vyráběny z vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná místa v interiéru, aniž by znehodnotila povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepicích dekorací je velice snadná a stává se i zábavou. Dekory menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE