Inline brusle set pro děti
Sleva!

Inline brusle set pro děti

Dětská sada inline bruslí je na míru ušitá dětem. Brusle se dají postupně zvětšovat a pro větší bezpečnost je k sadě dodávána sada chráničů, helma a ke všemu ještě navíc batoh. Více informací…

Prodejce:

999.00 

Vybrat něco jiného

Popis

Popis produktu

Inline brusle Tempish Baby Skate Black pro začátečníky a dětské bruslaře. Speciální set obsahuje: roztahovací inline brusle, dětskou helmu, sadu chráničů (rukavice, lokty, kolena) a praktický batoh na záda. To vše v jednom originálním chlapeckém designu pravého závoďáka.

Objednáním bruslí získáte set chráničů, helmu a batoh na záda.

Inline brusle mají možnost zdvojení zadního kolečka pro zvýšení stability. Součástí balení je prodloužená osa na kterou se nasadí poslední čtvrté a předposlední třetí kolečko a tím se vytvoří stabilní a pro naučení bruslení ideální brusle.

Dokonalá stabilita
Tempish Power Strap je zpevňující pásek přes nárt, který zajišťuje stabilní pozici chodidla v brusli. Toto přesné a pevné stažení nohy poskytuje dostatečný komfort a zároveň cit v brusli.

Perfektně připevněný podvozek
Ideální pozici podvozku vůči skeletu zajišťuje speciální konstrukce IPCC – Ideal Position Control Chassis. Podvozek je navržen tak, aby pomocí několika kotvících prvků skelet k podvozku perfektně seděl. Rozmístění kotvících prvků je určeno na základě dlouholetých zkušeností výrobce.

Podvozek umožňuje jednoduchým povolením šroubu na podvozku roztáhnout brusle až o 4 velikosti.

Kolečka vyrobena z polyuretanu o tvrdosti 82A mají průměr 64 mm.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE