Látkový taburet

Látkový taburet

Také byste si po namáhavé práci rádi sedli do křesla, natáhli nohy na stůl a chvilku relaxovali? Pokud vyměníte stůl pod nohami za taburet, můžete relaxovat každý den i s návštěvou. Tento taburet se hodí do každé domácnosti, lze ho snadno schovat pod stůl, použít jako další stoličku pro malého hosta, také se hodí jako podložka pod časopisy nebo jednoduše pod vaše unavené nohy. Více informací…

Prodejce:

659.00 

Do obchodu

Dárek pro Vás vybral

  • Jarmila
  • 51 let
  • Zdravotní sestra
  • Jsem šťastnou babičkou a určitě se nebude divit, když řeknu, že mezi moje zájmy patří – zahradničení, čtení knih a sledování televizních seriálů. Dárky dávám dost často, protože chci dělat lidem ve svém okolí radost. Zkuste to také a uvidí, jak vykouzlíte i malým dárkem úsměv na tváři.

Popis


Sedací část je z jemného, hřejivého mikroplyše a zbývající část potahu ze 100% polyesteru s vysokou pevností a odolnosti proti námaze. Díky zipovému uzávěru můžete výplň z polystyrénových kuliček odebírat nebo doplňovat, a tak přizpůsobit taburet vlastním potřebám. Vnitřní výplň je v samostatném látkovém vaku. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit houbičkou namočenou v mýdlové vodě.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE