Milostné vyznání na zeď

Milostné vyznání na zeď

Jak nejlépe vyjádřit, že své blízké milujete? Samolepka na zeď vám umožní vyjádřit všechny vaše pocity. Stačí je jen pěkně zformulovat, samolepku na zeď objednat a následně nalepit na pěkné místo. Cena dle délky textu.
Více informací…

Prodejce:

1.00 

Do obchodu

Popis

Popisek: Pokud se Vám nelíbí žádný text a chce vlastní, tak to není žádný problém. Zavolejte nám na tel: 608 752 277 a zvolíte si vlastní. Za vlastní text si nepobíráme žádný poplatek.

Pokud by se Vám text líbil na dlažbě, tak se vůbec nemusíte obávat s držením, text je vyroben z nejkvalitnějšího vinylového materiálu a drží i pod vodou.

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý. Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE