Osobní pedikérka – údržba chodidel

Osobní pedikérka – údržba chodidel

Chodíte často na manikúru, pedikúru či kosmetiku? Jen málokdo z nás si nemůže stěžovat na suchou pokožku na chodidlech. S tímto přístrojem se o ni můžete starat každý den přímo z pohodlí domova a účinky uvidíte brzy na vlastní oči. Více informací…

Prodejce:

690.00 

Do obchodu

Popis


Vaše osobní pedikérka

Už nepotřebujete pemzu, pilníky ani škrabky na nohy, se kterými jen těžko dosáhnete takového výsledku, o jaký usilujete. Domácí pedikúra Bullet PediPro Deluxe je jiná, jemná a vysoce účinná kúra s rotačním kotoučem na baterie. Tato profesionální domácí pedikúra, která šetrně a snadno odstraňuje ztvrdlou kůži na chodidlech, se stará o krásný vzhled vašich nohou a zajistí jim nadstandartní péči.

Unikátní systém pro hladká chodidla
Domácí pedikúra Bullet PediPro Deluxe je elektronický systém, který disponuje vysokorychlostním rotačním nástavcem se stovkami velice jemných mikrokrystalů. Má dva stupně rychlosti, lešticí polštářky, které se hodí na závěrečnou úpravu chodidel, a nádobkou na odstraněnou kůži, díky které při pedikúře nevzniká žádný nepořádek. Nástavec rychle a jemně odstraňuje odumřelou a zrohovatělou pokožku a zároveň zajišťuje pokožce exfoliační a omlazující účinek.

Skvělé výsledky
Budete vždy spokojeni. I když se Bullet PediPro vejde do dlaně ruky, za krátkou dobu dokážete ošetřit pokožku jako byste právě vyšli ze salonu. Bullet PediPro si poradí se ztvrdlou kůží na prstech, patách i postranních polštářcích na chodidlech. Výsledkem jsou pak krásná, měkká a sametově hebká chodidla, za která se už nemusíte stydět.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE