Pivní lázně s masáží
Sleva!

Pivní lázně s masáží

Říká se, že tím nejlepším dárkem jsou zážitky. Věnujte tedy jeden! S naší nabídkou pivních lázní, které poskytují dokonalý relax, jistě nešlápnete vedle.

Prodejce:

800.00 

Vybrat něco jiného

Popis

Vhodný dárek pro všechny věkové kategorie! Co může být lepšího v dnešní uspěchané době, než věnovat odpočinek? Nemůže být nikdo, kdo by takovýmto dárkem opovrhl.

Jedná se o originální rekondiční lázeňskou terapii spojující uvolňující horkou koupel, pramen uzdravující minerální vody, jedinečné tmavé Koupelové pivo a omlazující účinky pivních kvasnic se směsí chmele a sušených léčivých bylin.

Cílem procedury je harmonizace funkcí organizmu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kůra pro pleť i vlasy. Procedura prokazatelně zlepšuje obranyschopnost těla.

Pravá pivní lázeň je připravena v rehabilitační vaně z vody a minerální vody v poměru 1 : 1 v teplotě 34°C. Hlavní přísadou koupele je tmavé Koupelové pivo vyráběné tradiční metodou podle chráněné originální receptury pouze hlavním sládkem rodinného pivovaru. Při vstupu hosta do lázně je její hladina pokryta charakteristickou pivní pěnou karamelové barvy a prostor je aromatizován vůní čerstvě uvařeného tmavého piva.

Příznivá teplota vody způsobí mírné postupné zvýšení srdeční činnosti a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Pro zvýšení účinku koupele a umocnění relaxačního zážitku je hostům doporučována sklenice jedinečného piva.

Doba pobytu v lázni je 20 minut.

 

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE