Polštář Aloe Vera

Polštář Aloe Vera

Položte si hlavu na polštář Aloe Vera se zklidňujícími účinky.  Kvalitní odpočinek a spánek ke kráse je jednou z nejdůležitějších věcí, které pro sebe můžeme udělat. Zpříjemněte si jej tímto úžasně měkkým a hebkým polštářem.

Prodejce:

690.00 

Do obchodu

Popis

Polštář Aloe Vera bude hýčkat vaši pokožku měkoučkým potahem a výtažkem z aloe vera. Rostlina Aloe vera je známá po celém světě svými přírodními léčivými účinky. Obsahuje více než 160 biologicky aktivních látek.

Klasický polštář plněný nadýchaným mikrovláknem – měkký a hebký.

Výtažek z aloe vera dodává látce mimořádnou měkkost a vytváří velice příjemné prostředí ke spánku a kvalitnímu odpočinku. Aloe vera je vysoce účinná na energetické úrovni a vede k rovnováze energií v těle.

Přírodně prodyšný polštář Aloe Vera vytváří suché a svěží prostředí pro spánek.

Polštář Aloe Vera je klasický polštář plněný nadýchaným mikrovláknem Wellsleep®. Díky potahu vyrobenému ze 100% mikrovlákna Softdream s obsahem aloe vera je mimořádně měkký. Aloe vera postupně uvolňuje živiny, dodává pokožce svěží a zářivý vzhled a podporuje rychlejší regeneraci buněk pokaždé, když si lehnete.

Mikrovlákno Wellsleep® představuje výbornou alternativu k husímu peří a zároveň odpuzuje roztoče. Navíc je prodyšné a nepropouští vodu.

Jedinečná křížová struktura vláken vytváří vzduchové kapsy, takže polštář získá větší objem, připomíná na dotek péřový polštář a jemně kopíruje obrysy hlavy při spánku. Mikrovlákno Wellsleep® je mimořádně měkké, vzdušné a netvoří se na něm žmolky.

Polštář Aloe Vera je po straně vybaven zipem, takže můžete snadno odebrat či přidat část výplně, a tím si upravit výšku a měkkost polštáře přesně podle svých potřeb. Proto je tento polštář vhodný pro všechny polohy při spánku: na boku, na zádech i na břiše.

Technické informace:

  • rozměr polštáře: 50 x 70 cm
  • výplň: 100 % vlákno Wellsleep® advanced, cca. 600 g
  • potah: 100 % vlákno Softdream s obsahem aloe vera
  • výplň vnitřního potahu: 100 % mikrovlákno Wellsleep® advanced, cca. 200gsm
  • díky rozepínacímu potahu můžete regulovat výšku polštáře
  • prát na 60°C
  • srážení: 2-3%
  • vhodný pro všechny polohy při spánku: na zádech, na břiše i na boku
Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE