Sommeliérský kurz

Sommeliérský kurz

Hledáte vhodný dárek pro gurmána a milovníka vína? Pak neváhejte, a určitě se podívejte na naši nabídku sommeliérského kurzu. Vhodný dárek pro všechny věkové kategorie!

Prodejce:

Vybrat něco jiného
(Hodnocení: 1)

Popis

Tato nabídka kurzu Sommeliérského minima, kde lze získát mnohé teoretické znalosti o pěstování a zpracování hroznů, dále mnoho potřebných informací o víně samotném, alkoholu, kyselinách, cukrech, tříslovinách, praktických degustačních dovednostech, jeho servisu a samozřejmě snoubení s jídlem, je vhodným dárkem pro každého správného gurmána i milovníka vína.

Součástí je také degustace sýrů a jejich historie, ukázky ideálních skleniček a v neposlední řadě praktické ukázky sabrage champagne či závěrečné zkoušky paměti velmi oblíbené a také úspěšné.

Celý kurz je rozložen do dvou dnů, během nichž získáte základní znalosti nejen o víně a jeho rozpoznání, ale velká část je věnována také snoubení vína s pokrmy. Zahájení kurzu je v 9 hodin ráno a končit se bude kolem 20. hodiny večerní. Druhý den začínáte v 8:30 a kurz bude zakončen kolem 15. hodiny. Celý program je uzpůsoben řidičům, tudíž po skončení akce může absolvent sommeliérského minima odjet vlastním vozem domů. Po celé dva dny kurzu máte zajištěné občerstvení vč. snídaně, obědů, večeře a ochutnávky nejen sýrů.

Cena balíčku pro jednu osobu zahrnuje:

přednášky sommeliérského minima 16 hodin ve dvou dnech od lektora hoteliéra roku 2006

• písemné materiály k obsahu kurzu

degustace 25 vzorků vín různých typů s osobitým charakterem

tři degustační čtyřchodové menu se snoubením vín (2 x oběd, 1 x večeře)

ochutnávka 4 typů sýrů

ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

certifikát sommeliérského minima na ručním papíře s pečetí

 

Vhodné pro muže i ženy starší bez omezení věku, program je uzpůsoben i pro osoby mladší 18 let.

Loading Facebook Comments ...

1 komentář

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE