Tričko Scream

Tričko Scream

Oboustranné triko jsme tu ještě neměli – převlíkni si ho přes hlavu a je z tebe Vřískot. Postraš své přátele stejně jako originál z kultovních filmů. Vryl se nám hluboko do těla, podobně jako ostrý nůž. Pocti ho svou přízní a pořiď si nové hororové triko

Prodejce:

349.00 

Do obchodu

Popis

Miluješ strach? Rád se lekáš při temných filmech, kde všichni herci pomalu, ale jistě končí na hřbitově? Máme triko ušité přesně tobě na míru.

Milovníci hororů jistě znají obligátní otázku: „Řekni mi, jaký je tvůj oblíbený strašidelný film“. Už téměř několik generací se u ní klepalo strachy. A právě pro fandy hororů máme nové triko. Převlékni si ho přes hlavu (motiv obličeje Scarface je z vnitřní strany trika) a vystraš své přátele nečekaným bafnutím! Závidíme ti, že uvidíš jejich vyděšený výraz a my ne. Mohou křičet, jak chtějí… Ale nikdo je neuslyší. Vřískot je dostane. Miluje, když jeho oběti křičí. Klidně ať utíkají, ale stejně je rozpáře. Triko Scream/Vřískot je ideálním ice-breakerem pro hororové párty. Nemusíš se na nic ptát, triko to udělá za tebe. A hned máš téma na celý večer. Který díl Vřískotu byl nejlepší? Je opravdu otřepané, když vrah čeká u předních dveří???

Proč koupit?
  • oboustranné triko – z venku hláška, uvnitř Scarface
  • pomůže při seznamování na horor párties
  • každá se chce při strašidelném hororu tulit….
Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE