Velký fotbalový set Nike Park Game
Sleva!

Velký fotbalový set Nike Park Game

Velký fotbalový set Nike Park Game obsahuje designový dres Nike Park V Game s krátkým rukávem, kvalitní trenky Nike Park a oblíbené štulpny Nike Park IV Game. Tento fotbalový set je ta nejlepší volba pro maximální sportovní výkon každého muže.

Prodejce:

799.00 

Do obchodu

Popis

Dres se hodí nejenom na fotbal, ale lze ho také využívat na všechny ostatní sportovní aktivity a to díky jeho kvalitnímu střihu a materiálu.

Dres je vybaven technologií Dri-Fit a je vyroben ze 100 % recyklovaného polyesteru, díky čemuž je dres prodyšný, skvěle odvádí pot a rychle schne. Kvalitně zpracovaný dres je dvojitě prošívaný a je na něm typické vyšívané logo Nike.

Dokonalý odvod potu od pokožky a rychlé vyschnutí díky technologii Nike Dri-FIT. Materiál z mikrovláken hybridní polyesterové tkaniny, je navržen tak, aby rychle absorboval a transportoval vlhkost od těla.

Trenky Nike Park jsou určeny pro hru za jakéhokoliv počasí. Tento tradiční model je jedním z nejoblíbenějších.

Použitým materiálem je zde 100% polyester, trenky se vyznačují velice kvalitním zpracováním a volným střihem pro velký komfort.

Štulpny Nike Park IV Game z fotbalové kolekce Nike Park jsou oblíbené štulpny tradičního vzhledu. Štulpny s ponožkou, přehrnovací horní částí a žebrováním na kotníku. Štulpny mají zesílenou patu a prsty pro větší odolnost vůči opotřebení.

Nové materiálové složení: 93% nylon, 4% bavlna, 2% acrylic a 1% spandex.

K dostání ve více barvách a velikostech.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE