Vycházková hůlka HurryCane
Sleva!

Vycházková hůlka HurryCane

Hůlka Hurry Cane se stane vaší oporou, o které ani nebudete muset přemýšlet. Mnohem lépe než tradiční hole si poradí s pískem, štěrkem a sněhem.

Prodejce:

396.00 

Do obchodu

Popis

Hůlka je navržená směrem od země nahoru, aby fungovala jako vaše další končetina.

Hůlka Hurry Cane má 3 styčné body pro dotek s povrchem země pro výbornou stabilitu a rovnováhu. Dovede napodobit přirozený pohyb během chůze a zabezpečuje pevný kontakt s jakýmkoliv povrchem. Ať už sedíte nebo stojíte, základna hole využívající systém StabilStep™ citelně zvýší váš rozsah pohybu.

Kotník je nejkomplexnější kloub v našem těle, protože má ten nejsložitější úkol: je oporou celému tělu a přitom zajišťuje flexibilitu potřebnou k chůzi, běhu a otáčení na místě. Pomáhá nám udržet rovnováhu na nerovných a nakloněných površích a v kopcovitém terénu. Patentovaná ohebná hlavice hůlky Hurry Cane je navržená podle lidského kotníku a zvládne ty samé úkoly.

Ohyb v kolenou nám pomáhá dostat se například do auta a potom zase ven. Hůlka Hurry Cane je ale ještě lepší. Místo 1 kloubu přináší rovnou 3! Když ji potřebujete dát do tašky nebo pod židli, tak ji prostě a jednoduše složíte na třetinu její běžné délky. A když potřebujete, tak ji zase okamžitě rozložíte. Hůlka Hurry Cane má 3 klouby a je tak silná a pevná, že zajistí oporu osobám až do 110 kg. 

Každý člověk je jinak vysoký. Proto se hůlka Hurry Cane rozloží a složí během několika sekund. Pouhým stiskem tlačítka ji pak můžete snadno upravit do 5 různých délek.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE