Hra kroket pro čtyři hráče

Hra kroket pro čtyři hráče

Kroket se neřadí čistě k mužským zálibám, ale takové odpoledne v pánské společnosti u příjemného občerstvení bude patřit k památným dnům. Samozřejmě je tato společenská hra také vhodná pro celou rodinu bez omezení věku, protože není nijak náročná na pohyb. Neméně se hodí jako dárek pro kteréhokoliv známého. Více informací…

Prodejce:

334.00 

Do obchodu

Dárek pro Vás vybral

 • Jirka
 • 26 let
 • Podnikatel
 • Miluji sport a turistiku. Aktivně hraju beach volejbal, mám rád vysokohorskou turistiku. Jsem svobodný a svůj čas se snažím užívat na maximum. Miluji adrenalin a zážitky. Nesedím doma a nesnažím se trávit život mezi 4 stěnami.

Popis

Kroket- sada pro 4 hráče v papírové krabici: palice, koule, branky – kompletní příslušenství pro hru včetně návodu. Délka palic je 70cm, průměr spodního válce palice je 4,5cm, průměr koule je 6 cm. Výrobek je v přírodním provedení s broušeným povrchem.

Loading Facebook Comments ...

3 komentáře

 1. Mattie - 19.11.2016 18.31

  I think you’ve just captured the answer pecrlftey

  Odpovědět
 2. http://www./ - 30.12.2016 4.50

  Andyax, Fantastic composition Video! I just got my T3i 600D yesedrtay and I’m having so much fun but I’m new to this wonderful stuff.Can you share how you keep the moving subject.scene in focus during video recording. When I move around and try to follow my subjects I have to constantly change the manual focus to focus them in again and i’m not so good at it.Also what quality setting are you recording at? Smooth large or RAW file?Would love your insights thank you!!!

  Odpovědět
 3. http://www./ - 1.3.2017 5.53

  Not sure why, but this one gives me no satisfaction at all. I don’t feel like the doc knew what exactly to do! He sure never followed Dr. Yadav’s step-by-step nearly bloodless COMPLETE removal….the standard by which all will be measured, for me, from now on.Sure haven’t been many new vids lately–I find myself going back through the classics, and even finding stuff I never noticed before!

  Odpovědět

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE