Jízda na čtyřkolce do přírody
Sleva!

Jízda na čtyřkolce do přírody

Zážitek je něco, co nemůžete ztratit a nikdo Vám jej nemůže vzít. Ve většině z nás zůstávají zážitky navždy zakořeněny a k těm opravdu silným se vracíme celý život. Věnujte pro jeden takový a buďte dárci originálu!

Prodejce:

700.00 

Do obchodu

Popis

Každý muž rád dostává dárky, ale největší radost mu udělají takové dárky, které si užije. Jedinečné nevšední věci, které pro chlapa znamenají tak moc.

Bláznivá jízda v terénu tam, kam auta nemůžou, a pěšky se nechce, či nemáte koně. Stabilita auta, sílu koně a průchodnost terénem jako s motorkou. Až to s ním bude házet ze strany na stranu a bude ve stupačkách vychutnávat každou nerovnost, bude to jako sen o něčem neskutečném. To, co umí čtyřkolky, nesrovnáte s žádnou motorkou ani autem. Bude to házet, cloumat, poskakovat, bude se to jezdce snažit vyhodit ze sedla, ale on se bude jen usmívat a vychutnávat si tu parádní jízdu.  

Po příjezdu na místo setkání instruktor vysvětlí, jak se čtyřkolky ovládají – jak se brzdí, jak se přidává plyn, co dělat, když se zaseknete v blátě. Pak už se jezdec vydává na cestu za poznáním a dobrodružstvím

Na výběr je jízda s průvodcem či bez průvodce. Pokud pojede jezdec sám, je dobré jet s průvodcem. Kdo by ho jinak případně tahal z bláta a ukázal jak zdolat ty největší překážky terénu?!

V případě účasti 2 osob na 1 čtyřkolce nesmí celková váha přesáhnout 130 Kg.

Na místě se platí vratná záloha na čtyřkolku 5.000,- Kč.V případě silného znečištění čtyřkolky v průběhu jízdy uhradí zákazník na místě v hotovosti 150,- Kč včetně DPH, za její umytí.

Nejčastěji se jezdí v okrese Zlín, u Valašských Klobouků.

Vhodný pro muže i ženy od 18 let s platným řidičským průkazem. Osoby mladší 18 let mohou jet pouze jako spolujezdec.

Jízda je určena pro jednu osobu, ale je možné se během hodiny vystřídat nebo jet ve 2 osobách na 1 čtyřkolce.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE