Medová masáž
Sleva!

Medová masáž

Zážitek je něco, co nemůžete ztratit a nikdo Vám jej nemůže vzít. Ve většině z nás zůstávají zážitky navždy zakořeněny a k těm opravdu silným se vracíme celý život. Buďte originální a darujte zážitek!

Prodejce:

540.00 

Do obchodu

Popis

Medová masáž je novinkou, kterou se opravdu vyplatí vyzkoušet. Je to prospěšná a zároveň příjemná procedura. Medová masáž má dvojí účinek – odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Narozdíl od klasické masáže, medová masáž odstraňuje tzv. pumpováním z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých nemocí.

Medová masáž začíná jemným odstraněním odumřelých buněk z pokožky. Poté Vám masérka potře záda voňavým tekutým medem a speciální technikou jej vmasíruje do těla. Med vlivem napětí a podtlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se. Medová masáž je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Pomůže Vám při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávícími obtížemi. Medová masáž se doporučuje i lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem.

Určeno pro ženy i muže od 15 let. Při alergii na med, citlivé pokožce nebo rankách a odřeninách na těle, medová masáž se nedoporučuje.

Masáž trvá cca 45 minut.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE