Paintball
Sleva!

Paintball

Skvělým tipem na dárek je poukázka na paintball. Společně se svými známými se můžete vyřádit v lese a zároveň si s nimi můžete i „vyřídit“ nevyřešené účty;)
Více informací…

Prodejce:

630.00 

Do obchodu

Popis

Hráčům bude zapůjčeno kompletní paintballové vybavení – poloautomatická zbraň, CO2, maska, maskovaná kombinéza, paintballové rukavice, kukla a ochranná vesta. Před začátkem hry projdou všichni hráči instruktáží o zacházení se zapůjčenou zbraní, pravidlech hry a bezpečnosti.

Paintballu se mohou zúčastnit osoby od 16 let. Děti a mládež od 16 do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Paintball je možno hrát za jakéhokoli počasí (i ve sněhu) – záleží na odolnosti hráčů. Jedna hra trvá přibližně 10 – 30 minut. Celková hrací doba je cca 4 hodiny.

Poukaz platí pro 1 osobu, zajištěno kompletní vybavení a kuličky 200 ks. Kuličky se dají samozřejmě dokoupit. Tato osoba bude přidělena k jinému týmu.

Doporučuje se pohodlné sportovní oblečení a pevné boty. Ostatní výstroj a výzbroj bude zapůjčena. Káva a čaj pro hráče zdarma. Rezervace termínu minimálně 2 týdny předem. Na výběr z několika lokalit po celé ČR.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor

CLOSE
CLOSE