Magazín Dárek

5 tipů na svatební dary

Rate this post

Lámete si hlavu, co koupit novomanželům jako svatební dar? Nechcete koupit jen obyčejný mixér či čajový set? Přinášíme vám několik tipů pro inspiraci.

Pokud si novomanželé přímo nevytvoří seznam darů, co zrovna potřebují, pak máte ve výběru volnou ruku. Tak proč toho nevyužít a nepotěšit svatebčany něčím vtipným, originálním nebo praktickým?

1) Tradiční a praktické dárky

I když někdo ohrnuje nos nad novými spotřebiči, většinou najdou své uplatnění. Pokud chcete vsadit na jistotu, zjistěte si co novomanželé nemají, a po dohodě s ostatními hosty jim vyberte nějaký pěkný elektrospotřebič. Nevěstu potěší praktické náčiní do kuchyně, naopak ženicha nějaké nářadí do garáže nebo strom k zasazení. Takovým velkým společným darem může být dokonce i auto, koho by to nepotěšilo.

2) Originalita nade vše

Svatebčany většino nejvíce potěší vlastnoručně dělané dárky. Upusťte uzdu fantazie a vytvořte například svatební knihu hostů nebo společnou knihu historek a zážitků. Velmi originální je koupě dvojkola, pro společné výlety do přírody. I živé zvířátko potěší hlavně ty, kteří si je mohou dovolit doma pěstovat. Dárek, který zaručeně potěší je vytvořená 3D fotka ve skle manželského páru.

3) Dárky s vtipem

Jestli jsou svatebčané pro každou legraci, pořiďte jim velké megaprasátko na společné finance. Nebo nastříkejte starou cihlu na zlatou barvu. Pokud jste nadaní na malování, nebo máte známého malíře, nechte nakreslit karikaturu novomanželů. Zaručeně pobavíte.

zdroj: sxc.hu

zdroj: sxc.hu

4) Zážitky

Zařiďte svatebčanům svatební cestu. Kupte jim lekce tanečních pro dospělé, nebo jim obstarejte adrenalinový zážitek. Fantazie se meze nekladou. Například takový výlet letadlem či tandemový seskok pro dva.

5) A tak dále

Pokud chcete vsadit na jistotu, kupte dárkový poukaz do nějakého obchodu, tím rozhodně nic nezkazíte. Častým dárkem bývají i finanční příspěvky. Zkuste peníze například zarámovat nebo originálně předat třeba na velkém kuponovém šeku.

Snad vám následující nástřel dárků pomohl k výběru toho správného svatebního daru. Není to nadlidský úkol, stačí se jen trefit do vkusu novomanželů. Podělte se s námi o vaše svatební dary, které jste darovali nebo obdrželi?

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor