Magazín Dárek

Co nepotěší pod vánočním stromečkem

Rate this post

Pomalu se nám blíží nákupní horečka spojená s Vánocemi. Poslední záchvěvy hezkého počasí jsou za námi a venku už je ve vzduchu cítit zima a s tou neodmyslitelně spojené Vánoce.

Ti aktivnější z nás již kupují dárky od srpna nebo dokonce už po skončení loňských Vánoc, někteří nad Vánoci ještě nezačali ani přemýšlet, ale pak jsou zde ti, kterým už se dárky honí hlavou a pokukují, co by kde koupili, či vyrobili, aby blízkým udělali radost. Ať už jste se poznali, v kterékoliv variantě všechny spojuje jedna otázka. Co komu letos nadělím?

Pro začátek je nutné vyvarovat se každoročních klišé. Zde je pár rad na dárky, které rozhodně druhého neohromí.

  • Ponožky – pokud obdarovaný nemá na každé ponožce díru, nepotěší ho hromada ponožek, které po prvním vyprání stejně nejdou do páru, protože jak je známo pračka ponožky schvátí a už nenavrátí.
  • Pyžamo – v dnešní době spí muži v trenkách, a když se zadaří, tak v tričku, ženy zase spí v kraťáskách a tílku, rozhodně dceru nebo vnučku nepotěšíte růžovým pyžamem s medvídkem, pokud ji samozřejmě není 5 let.
  • Papuče – copak je nutné dostávat každý rok nové bačkůrky?
  • Mýdlo – sprchový gel v dárkovém setu je celkem milý a užitečný dárek, ale klasické mýdlo skončí většinou hozené v prádelníku, aby alespoň někde našlo uplatnění.

NIKDY, hlavně NIKDY nikomu nedávejte kýčovitý textil se slovy „Doufám, že se ti bude líbit a zítra si jej oblékneš na sešlost celé rodiny“.

Přistihli jste se, že jste měli v úmyslu věnovat některý z výše uvedených dárků? Tak na to rychle zapomeňte!

V příštím článku vám pro změnu dáme pár rad čím druhého potěšit.

A zatím napište Vy, co by vás potěšilo nebo naopak nepotěšilo. J

 

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor