Magazín Dárek

Čím udělat radost novopečené mamince?

Rate this post

Narodilo se ve vašem okolí miminko a vy si lámete hlavu nad tím, čím byste mohli udělat radost maminkám – hlavním hrdinkám celé události? Všichni víme, že si každá maminka ten největší dárek „nadělila“ sama, je tedy jisté, že ten největší a nejkrásnější dar už nepředčíte ?. To ale neznamená, že jí neuděláte radost z lásky věnované pozornosti pro ni i její děťátko. Máme pro vás hned několik tipů, které udělají novopečené mamince zaručeně radost. Přečtěte si tipúy od Šárky z Floby.cz.

Živé květiny

Každá žena ocení krásnou květinu. Květina je odjakživa symbolem něhy, lásky a nese vždy obdarované osobě nějaký vzkaz (v každém lepším květinářství by vám měli s vhodnou květinou pro maminku poradit). Kytici můžete darovat klasicky svázanou nebo svázanou do nejrůznějších tvarů. Velmi oblíbený je tvar srdce nebo květiny svázané v košíku, které působí jako právě natrhané na louce a nádherně prozáří každou místnost. Pokud však máte v úmyslu navštívit novopečenou maminku v nemocnici, s květinou za ní raději nechoďte nebo mějte v záloze minimálně jeden náhradní dárek. V této době se už bohužel velmi často stává, že vás s touto živou krásou do porodnice nevpustí.

Květiny z nejrůznějších předmětů

Jak už bylo zmíněno, v některých porodnicích jsou živé květiny přímo zakázány, a tak je někdy potřeba vymyslet nějakou hezkou alternativu. V tomto případě se krásně hodí kytice, ovšem bez květin. Kytice se vyrábí v nejrůznějších provedeních, nás zaujala například kytice z bonbónů nebo ve zdravější formě – z ovoce. Krásná kytice se dá uvázat prakticky skoro ze všeho. Co takhle skloubit příjemné s užitečným a pořídit mamince a jejímu miminku kytičku svázanou z dupaček a oblečení pro miminka? Tímto nevšedním dárkem už byla obdarována nejedna maminka a vždy byla pozitivně překvapena?

Šperky

Pokud jste pyšný otec, jistě moc rád obdarujete svou milovanou ženu něčím jedinečným. Právě onu jedinečnost můžete nejlépe vystihnout v krásném šperku. Šperky jsou obecně brány jako symbol něčeho vznešeného, výjimečného, což se pro tuto významnou událost, jako narození dítěte náramně hodí. Ať už se jedná o prsten, náramek, náhrdelník nebo jen přívěsek, měl by být vybrán s pečlivostí právě jen pro vaši milovanou. Výborně se taky hodí šperk s vyrytými iniciály nebo jménem dítěte.

Hračky

Pokud chcete udělat mamince milou radost, doporučujeme koupit roztomilou hračku pro miminko. Novorozeňátko ještě nedokáže ohodnotit krásný dárek, nicméně maminka si s hračkou jistě poradí. Na trhu existuje nespočet didaktických hraček, které rozvíjí dětskou motoriku. Jakmile děťátko dokáže rozeznávat dění kolem sebe, na řadu přichází barevné hračky – plyšáci. Čím má plyšák sytější barvu, tím se stává větším „oblíbencem“. Dalším výborným dárkem může být leporelo s dětskými motivy nebo nejrůznější hrkátka. Velmi vděčným dárkem je i roztomilý hrací kolotoč nad postýlku.

Kosmetika

Každá maminka je před porodem vybavená a základní kosmetickou výbavičku má už doma pro miminko nachystanou. Co takhle ji ale překvapit nějakou luxusnější kosmetikou nejen pro miminko, ale i pro ni samotnou? Na trhu existuje mnoho produktů v bio kvalitě, které poskytnou mamince a jejímu miminku dokonalou péči. Kosmetika je praktickým dárkem, který můžete darovat v překrásně zdobených krabičkách a balení, takový dárek s radostí uvítá každá maminka.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor