Magazín Dárek

Vsaďte na originální dárky!

Rate this post

Pokud chcete své blízké potěšit dárkem, vsaďte na originální dárek. Zapojte fantazii, brouzdejte na internetu nebo si přečtěte náš článek.

V poslední době se na internetu roztrhl pytel s originálními dárky. Jenže občas je originalita na hranici s trapností či kýčem. Pro tento článek jsme vybrali pár tipů originálních dárků, které zaručeně potěší vaše blízké.

Vtipné a originální!

zdroj: vyber-darek.cz

zdroj: vyber-darek.cz

Darujte blízké osobě obrácené omlazující hodiny. Jsou to obyčejné hodiny, akorát jsou převrácená čísla a tím pádem se v čase posouváte dozadu. Nebo kupte nic. Ano zní to zvláštně, ale i v dnešní době se dá nic koupit. Nic je pouhá bublinka prázdnoty. Gurmány určitě potěší kýta a víno v houslovém pouzdře.

Originální a zároveň praktické

Pro milovníky praktičnosti a domácího pohodlí je vhodný chladící půllitr. Není nad to, když i poslední lok piva je perfektně vychlazený. Už jste viděli kartu přežití? Je to kovová karta s mnoha praktickými funkcemi. Nůž, otvírák na pivo, pravítko, pilka nebo škrabka a další podobné funkce zaručeně ocení domácí kutilové.

Originální a zároveň romantické

Neoplýváte hudebním sluchem ani básnickým střevem. Nechte pro svou milovanou osobu složit a nazpívat píseň od profesionála. Co ja malé, to je hezké. Darujte blízké osobě kaktusek lásky. Jedná se o malý kaktus, který můžete nosit kdekoliv sebou. Kaktus roste, stejně jako vaše láska.

zdroj: poslat.cz

zdroj: poslat.cz

Originální pro milovníky zvířat

Adoptujte si zvířátko. Nebojte se, nebudete ho mít doma, spíše podpoříte jejich množení a zabráníte tím jejich vyhynutím. Adoptovat si můžete ohrožené druhy jako je panda, surikata či medvěda. Velmi oblíbené a zároveň originální je mravenčí akvárium. Stačí nasbírat pár mravenců a můžete pozorovat jejich mravenčí práci.

Pokud chcete darovat dárek, který zahřeje všechny u srdíčka a pomůže lidem v tísni, kupte si tzv. skutečný dárek. Na portálu můžete koupit kozu, kanystry na vodu nebo bezpečný porod. Pomůžete tím těm, kteří pomoc potřebují.

Ať už vyberete dárek jakýkoli i z obyčejného dárku můžete udělat originální a to způsobem předání dárku. Obdrželi jste už od někoho hodně originální dárek, který vás potěšil? Nebo jste naopak obdarovali někoho vy?

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor