Magazín Dárek

Vlastnoručně vyrobené dárky udělají nějvětší radost

Rate this post

Vlastnoručně vyrobené dárky jsou skvělé hned z několika důvodů. Pokud na tom zrovna nejste finančně nejlépe, vyrobené dárky nestojí téměř nic nebo opravdu jen nepatrné částku. Navíc můžete vyrobit věc, která je přímo jako stvořená pro toho, komu dárek dáváte. A co je na vlastnoručně vyrobených dárcích úplne nejlepší – udělají tu největší radost!

Chci překvapit!

Já sama velmi ráda vyrábím a proto jsem svoji rodinu na Vánoce obdarovala vlastnoručně vyrobenými dárky, které sklidily velký úspěch. Jako každý rok jsem řešila, co nadělím svému tatínkovi. Ponožky, které jsou sice praktické, ale koho potěší praktický dárek? Voňavku, ze které bude mít sice radost, ale dávám mu ji snad každé Vánoce? Když jsem loni vyzkoušela překvapit ho originálním dárkem v podobě kvalitního doutníku, radost sice měl, ovšem doutník do teď leží ve škříni. A tak jsem zvolila něco úplně jiného.

Vsázím na jídlo

Snad každý chlap rád jí a proto jsem se pustila do výroby domácího nakládaného hermelínu. Sklenici, do které jsem hermelín naložila, jsem vyzdobila ubrouskovou technikou, barvami na sklo, víčko přikryla ozdobnou látkou a převázala mašlí. Radost byla opravdu veliká a druhý den z dárku už zbyla jen ta sklenice.

Dědovi jsem udělala domácí vaječný koňak opět v ozdobné lahvičce a babičku jsem obdarovala oříšky v medu. Babička ani nepoznala, že se jedná o vyrobený dárek. Přitom mi na vše stačily jen potřebné suroviny (záleží jen na vás co za dobroty zvolíte), vhodná sklenice s víčkem, ubrousek nebo látka, ozdobná mašlička, případně barvy na sklo. Při vyrábění dárků se skvěle odreagujete a můžete zapojit veškerou svou kreativitu.

Tady je malá ukázka vlastnoručně vyrobených dárků.

Naušničky potěší snad každou ženu a výroba vás vyjde opravdu na pár korun.

nausnicky

Dóza a pytlíček na sypaný čaj potěší každou správnou hospodyňku.

sklenikc

Vyzkoušej ubrouskovou techniku a vyrob vlastní originiální obrázek.

obrazek  obrazek2 

Vlastnoručně vyrobené dárky se hodí nejenom k Vánocům ale i k narozeninám, svátkům, výročím… Nebo jen tak, pro radostDostali jste někdy nějaký vlastnoručně vyrobený dárek? Nebo jste naopak vy někomu nějaký darovali?

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor