Magazín Dárek

Nejlepší dárky k svátku všech zamilovaných

Rate this post

Svátek všech zamilovaných se blíží mílovými kroky, a tak jsme pro tebe našli ty nejlepší dárky. Pokud chceš svou drahou polovičku opravdu potěšit, s těmito pozornostmi nemůžeš šlápnout vedle.

kemzo

Dárky pro ženu k sv. Valentýnovi

V této kategorii je mnoho produktů, protože ženě udělá radost mnoho věcí. Neváhej tedy objednat noční košilku, knížku, masáž, nějakou sladkost, ale třeba i mnohem originálnější věci.

Klasika

Naprostou klasikou je pohodlný polštář, nebo nějaké pěkné povlečení se srdíčky. Ženu zajisté potěší i sada domácích lávových kamenů, se kterou bude partnerská masáž zase o něco příjemnější. Vedle nešlápneš ani s objednávkou masáže, a vybrat můžeš například tu čokoládovou (pokud žena tuto sladkost zbožňuje). Nejen, že si odpočine, ale získá novou energii a vrátí se domů v dobré náladě.

Klasikou všech klasik je parfém. Neboj se vybrat něco, co se líbí tobě. Každá žena ale stoprocentně ocení parfém od Calvina Kleina s názvem Euphoria. Vedle krásné vůně máš na výběr i kvalitní kabelku.

Pokud je tvoje přítelkyně/snoubenka/manželka milovnicí knih, určitě nezapomeň myslet na něco z této oblasti. Kup jí nějakou zamilovanou knihu, která potěší nejedno dívčí srdce.

grow-me-miluju-te-big

Mnoho žen má rádo kvalitní spodní prádlo. A pokud chceš částečně udělat radost i sobě, porozhlídni se třeba po nějaké košilce. V nabídce několika obchodů jsou různé erotické sady, ale i luxusní a elegantní košilky, ve kterých bude každá žena vypadat úžasně.

Originality

Originálním dárkem může být rostlina Grow me. Nedáš tak své vyvolené “obyčejnou květinu”, ale ona sama si ji doma vypěstuje. Takto vydrží déle a pohled na její první poupata ji jistě bude hřát u srdce. Dáš jí tak najevo, jak moc ji máš rád.

Nejlepší dárky k sv. Valentýnu pro muže

Snad každá žena to někdy zažila. Pokud se vyvoleného zeptáte, co by si přál, častokrát odpoví, že nic. Že už všechno má. Jestliže mu tedy nechcete udělat radost novým prádlem nebo košilkou, máme pro tebe několik dalších tipů.

budik-s-tercem-full

Alkohol tester se hodí vždy. Mnohdy ho vícekrát využijí muži, a to po několika pivech. Tento praktický dárek ho jistě potěší a ty se možná přestaneš o trochu méně strachovat, aby to s alkoholem nepřehnal.

Toaletní voda je základem a dobře osvědčenou klasikou. My jsme pro tebe vybrali tu od Antonio Banderase. Který muž by nechtěl vonět jako on?

Mezi vtipné ale přesto praktické dárky patří budík s terčem. Dokud muž terč ráno nestrefí malou pistolí, budík nepřestane zvonit. A to je skvělý trik hlavně pro ty, kteří ráno neradi vstávají!

Naše tipy zakončíme exkluzivním balíčkem pro sportovce. Obsahuje produkt, který pomůže spalovat tuky, iontový nápoj a ještě k tomu kvalitní ručník.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor