Magazín Dárek

Jaký dárek potěší vaši drahou polovičku?

Rate this post

Nejen na Valentýna muži chtějí obdarovat svoji drahou polovičku nějakým pěkným a překvapivým dárkem. Tím spíš, pokud vám partnerka řekla, že vlastně nic nechce a nepotřebuje? Pak se mějte na pozoru. Právě tohle je ta zrádná věta, kterou pánové často neumí správně dešifrovat. „Nic od tebe nechci, miláčku“ – může sice na první pohled znít přesně tak, jako to žena podá, na druhý však očekává, že se dovtípíte a i přesto, že vlastně „nic nechce“, si na ni vzpomenete alespoň s maličkou drobností. Nevíte, co by udělalo vaší partnerce, manželce nebo dobré kamarádce radost? Máme pro vás několik romantických tipů na překvapivé dárečky, které seženete v e-shopu Dobrý dárek.cz.

Ať ty nejkrásnější vzpomínky zůstanou

Čím dostanete vaši milou? Určitě osobním dárkem. Vyberte nějakou pěknou společnou fotografii a nechte své lásce vyrobit 3D rámeček, ze kterého na ni budou zvesela koukat dva krásní a zamilovaní lidé. 3D rámeček může sloužit nejen jako pěkná připomínka, ale také třeba jako těžítko. Chcete-li být ještě originálnější, obdarujte svou milou speciální zdobenou vzpomínkovou krabičkou, do které uložíte několik talismanů a amuletů ze svých společných cest. Takový dáreček zajisté potěší každou ženu a dívku bez rozdílu.

Pro partnerky se smyslem pro humor

Pokud nalezla vaše partnerka zálibu v počítačích, zkuste ji k výročí, nebo při jiné významné příležitosti, obdarovat speciální dámskou klávesnicí. Tento dárek je však určen pouze ženám a dívkám se smyslem pro humor. Pokud tomu tak není, raději tento dárek vynechejte a příliš neriskujte. Netradiční překvapení by se totiž mohlo zvrtnout v nepěknou taškařici. Jedno je však jisté. Pokud projevíte snahu a překvapíte svou milou třeba byť jen maličkou kytičkou, automaticky se vám na osobní konto připíše sto plusových bodů. A to za to přeci stojí. Nebo ne?

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor