zdroj: blog.mjtrim.com

Magazín Dárek

Ozdob jako dárek nudné mobilní pouzdro

Rate this post

Dárečkovník je tu s dalším projektem DIY, tedy v českém překladu Vyrob si sám. Pokud nevíte, co za dárek pořídit někomu ze svého okolí, můžete lehce a skoro zadarmo vyrobit úžasný dárek, který jistě potěší všechny vaše blízké s mobilním telefonem. Stačí jen koupit obyčejné pouzdro na typ telefonu, který obdarovávaný vlastní, a pak už zapojit jen svou fantazii!

Na internetu najdete mnoho různých způsobů, jak vylepšit nudné jednobarevné mobilní pouzdro. My jsme pro vás vybrali ty nejjednodušší ale přesto nejhezčí varianty. K mnoha z nich potřebujete pouze dvě nebo tři věci, které se dají lehce sehnat v mnoha obchodech.

1) Na pouzdro nalep korálky, kovové hroty …

zdroj: blog.mjtrim.com

zdroj: blog.mjtrim.com

Nejjednodušší cestou k ozvláštnění pouzdra na mobil je nalepování různých korálků. Koupíte je v mnoha obchodech, stačí si vybrat barvu, tvar a velikost. Na mobil můžete nalepit iniciálu toho, komu budete dárek dávat, pomocí korálků nakreslit i obrázek, nebo je seřadit to určitých geometrických obrazců. Budete potřebovat dobré lepidlo a trochu trpělivosti…

2) Obal pouzdro v glitrech

zdroj: overedinmodpodge.blogspot.cz

zdroj: overedinmodpodge.blogspot.cz

Skoro všechny ženy mají rády věci, které se třpití. Zkuste v obchodě koupit lahvičku s glitry a pouzdro na mobil v nich vyválet. Budete potřebovat velmi dobré lepidlo, aby glitry později neodpadávaly, ale pak už nic víc!

3) Pouzdro s vlastními obrázky z tiskárny

Způsob, díky kterému budete moci vytisknout vlastní fotky, obrázky nebo nápisy a poté je na pouzdro jednoduše nalepit. Změřte si, jak je vaše pouzdro vysoké a široké, pak už jen stačí navrhnout vlastní design v počítači a následně vytisknout a nalepit.

zdroj: ourmisfitisle.blogspot.cz

zdroj: ourmisfitisle.blogspot.cz

zdroj: ourmisfitisle.blogspot.cz

zdroj: ourmisfitisle.blogspot.cz

4) Pokryj pouzdro látkou nebo krajkou

zdroj: bubblynaturecreations.com

zdroj: bubblynaturecreations.com

Dalším skvělým nápadem může být pokrytí pouzdra krásnou krajkou či vtipnou látkou. Budete opět potřebovat jen lepidlo, které ale musí být v případě krajky průhledné.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor