zdroj: kosmas.cz

Nezařazené, Ze světa dárků

Soutěž! Darujte knihu Hugo a jeho velký objev

Rate this post

Dárečkovník pořádá svou první soutěž! Udělejte radost někomu ve vašem okolí, nebo i sami sobě, a to knihou Hugo a jeho velký objev. Napsal ji Brian Selznick a příběh rozhodně není určen jen pro děti. Můžete ho však znát hlavně díky režisérovi Martinu Scorsesemu, který natočil stejnojmenný film. Ten byl nominován na 11 Oscarových sošek.

Samotný příběh o Hugovi se odehrává v roce 1931 v Paříži. Chlapec Hugo je sirotek, který ale jednoho dne objeví tajemnou kresbu, která mu navždy změní život. Tak začíná velké dobrodružství, které souvisí i s Hugovým zesnulým otcem nebo nejlepší kamarádkou. Kniha je napsána nádherným jazykem, který byl brilantně přeložen do češtiny. Kniha získala v roce 2008 Caldecottovu mediali, která je nejprestižnější americkou cenou udělovanou za dětskou literaturu.

Soutěž probíhá od 15.11.2013 do 6.12.2013. Než na otázky odpovíte, nezapomeňte lajknout facebookový profil Dárečkovníku, jinak nebudete mít možnost knihu vyhrát. První otázka zní: Jako Hugo se jmenoval i známý český herec a režisér, který hrál například ve filmu Muži v offsidu. Jak zní jeho celé jméno? Pokud si nebudete jistí svou odpovědí, nápovědu můžete najít na těchto stránkách. Dalším krokem k výhře je druhá otázka, kde se musíte řídit svým vlastním úsudkem. Tipněte si. Kolik lidí, kteří o knihu soutěží, správně odpoví na první otázku? Knihu vyhrajete, pokud se nejvíce přiblížíte správnému číslu. Jestliže bude hned několik správných tipů, vyhrává ten, kdo nám napsal ze všech nejdříve.

Výhercem se stává Ivana B.
Gratulujeme!

Soutěž trvá od 15.11..2013 do 6.12.2013. Ze všech správných odpovědí bude dne 7.12.2013 vybrán jeden výherce, který se nejvíce přiblíží svou odpovědí „Kolik lidí, kteří o knihu soutěží, správně odpoví na první otázku? ” a zároveň správně odpoví na otázku první „Jako Hugo se jmenoval i známý český herec a režisér, který hrál například ve filmu Muži v offsidu. Jak zní jeho celé jméno?“ Pak získá knihu Hugo a jeho velký objev. Pokud bude více výherců se stejnou odpovědí, vyhrává ten, kdo odpověděl dříve. Nebude-li výherce fanouškem facebookového profilu Dárečkovník.cz (https://www.facebook.com/Dareckovnik), bude ze soutěže vyřazen a výběr proběhne znovu. Výherce bude o výhře informován elektronickou poštou a jeho jméno zveřejněno na tomto místě. Zasláním odpovědi souhlasíte s odběrem novinek z webového magazínu Dárečkovník.cz. Na výhru nevzniká právní nárok. Výhra bude výherci zaslána zdarma na uvedenou poštovní adresu. Pořadatel soutěže je Jiří Krejčík, IČ: 765 19 414.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor