Ze světa dárků

Co za dárky koupit k narozeninám?

Rate this post

Dárky k narozeninám dáváme několikrát do roka, své rodině, přátelům nebo kolegům v práci. Každý rok musíme vymýšlet nové a originální věci, ale ne vždy se nám to daří. Ať už kupujete dárek k narozeninám pro nějakého muže, svého přítele, kolegu, pro maminku, kamarádku nebo sestru, zkuste tentokrát přijít s něčím netradičním. Velmi snadno se dá totiž spadnout do stereotypu v podobě ponožek a svetru.

Originálními dárky k narozeninám se v poslední době stávají různé poukazy na pobyt v lázních, masáže, adrenalinové sporty nebo na akce, které nejde normálně zažít každý den. Zkuste člověku, který má narozeniny, darovat seskok s padákem, jízdu v rychlém autě, zážitek na leteckém simulátoru, nebo víkend výuky cizích jazyků.

Velmi často také dáváme lidem ve svém okolí peníze, aby si sami vybrali, co je pro ně nejlepší. Pozadu nezůstává ani kosmetika, knihy, oblečení, bonboniéra či nějaký šperk.

parfem-beyonce-popron

Kulatiny

Jiné je to ale s dárky k významným kulatinám. Kupříkladu dárky k významným 50. nebo 20. narozeninám by jistě měly být daleko hodnotnější. Radost svým nejbližším můžete však udělat i ručně vyrobeným dárkem, který téměř nic nestojí a mnohdy je z něj obdarovaný nadšenější než z dárku koupeného. Vyrobte vtipný květináč nebo záložku do knížky.

Pro přítele nebo manžela

Pro přítele k narozeninám se jistě hodí nějaký kus oblečení, hra na počítač, kosmetika, lístek na nějakou sportovní akci a nebo právě nějaký adrenalinový zážitek. Jistě nic nezkazíte ani dobrým pitím či dárkem jako je silikonová klávesnice nebo helma s držáky na pivo.

Pro kamarádku

Kamarádku k narozeninám jistě potěší nějaký plakát se společnými fotografiemi, lístky na koncert oblíbené skupiny nebo zpěváka či nějaký módní doplněk.

Pro děti, rodiče a prarodiče

V dnešní době je těžké vymyslet dárek k narozeninám pro děti, ale na internetu je mnoho tipů, kterými se můžete inspirovat. Své mamince nebo babičce můžete darovat vonnou svíčku, nádobí do kuchyně, ale i kurz líčení, kurz s počítačem nebo poukaz na kurz focení.

Loading Facebook Comments ...

Vyjádřete svůj názor